| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 5 W Вт |
| Довжина хвилі UV-випромінювання | 270-400 нм |
| Питание | 5V/1A |
| Цвет | white |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | US-ZB150 |
| Размер | 22,4 x 11,1 x 5,2 см |