749 ₴










У сучасних умовах, коли виробники ноутбуків і ультрабуків прагнуть максимальної тонкості та мінімалізму, кількість вбудованих портів стрімко скорочується. Найчастіше одного або двох роз'ємів виявляється недостатньо для комфортної роботи, особливо якщо вам необхідно одночасно під'єднати мишу, клавіатуру, зовнішній накопичувач і принтер. USB-хаб Baseus UltraJoy Series 4-Port HUB Lite (15cm) — це елегантне та високопродуктивне рішення, розроблене для розширення можливостей робочого простору без втрати швидкості та надійності.
Основні особливості USB-хаба Baseus UltraJoy Series 4-Port HUB Lite:
Головною особливістю цієї моделі є наявність чотирьох портів стандарту USB 3.0. На відміну від застарілого стандарту 2.0, USB 3.0 забезпечує пропускну здатність до 5 Гбіт/с. Це означає, що передавання важких файлів, як-от відео у форматі 4K, об'ємні архіви або бібліотеки світлин, відбувається практично миттєво.
Уявіть, що фільм вагою 1 ГБ передається всього за кілька секунд. Це неабияк економить ваш час і дає змогу зосередитися на важливих завданнях, а не на очікуванні завершення процесу копіювання. Усі чотири порти працюють незалежно, забезпечуючи стабільне з'єднання навіть за одночасного використання декількох енергоємних аксесуарів.
Багато компактних концентраторів стикаються з проблемою браку живлення під час під'єднання зовнішніх жорстких дисків (HDD/SSD) обсягом понад 2 ТБ. Baseus передбачив цей нюанс: на корпусі хаба розташований додатковий порт Type-C для живлення (5V/3A).
Цей роз'єм призначений виключно для подавання додаткової енергії на хаб. Якщо ви плануєте використовувати ресурсомісткі пристрої, просто під'єднайте кабель Type-C до мережевого адаптера або порту комп'ютера, і хаб забезпечить стабільну роботу навіть найвимогливіших накопичувачів. Це унеможливлює ризик раптового вимкнення пристрою або втрати даних через просадку напруги.
Серія UltraJoy від Baseus славиться своєю увагою до деталей. Корпус хаба виготовлений із високоякісного зносостійкого ABS-пластику, який стійкий до подряпин і не збирає відбитки пальців. Компактні розміри дають змогу легко сховати пристрій у кишеню сумки для ноутбука або навіть у кишеню одягу.
Довжина кабелю 15 см — це золота середина для власників портативної техніки. Кабель досить довгий, щоб хаб не висів у повітрі, якщо роз'єм ноутбука розташований високо, і досить короткий, щоб не створювати безладу з дротів на робочому столі. Щільне обплетення та посилені місця з'єднань гарантують довговічність кабелю навіть за щоденного активного використання та частих вигинів.
Однією з ключових переваг Baseus UltraJoy Series є його повна незалежність від програмного забезпечення. Хаб підтримує технологію Plug & Play — вам не потрібно шукати, завантажувати або встановлювати драйвери. Просто під'єднайте його до роз'єму USB вашого комп'ютера, і він готовий до роботи за секунду.
Підтримувані операційні системи:
Хаб ідеально підходить не тільки для комп'ютерів, а й для телевізорів, ігрових консолей і проєкторів, де потрібне розширення кількості USB-входів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткове живлення | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість роз'ємів USB | 4 |
| Підтримка USB | 2.0, 3.0 |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Довжина кабелю | 0.15 |