Павербанк Baseus Bipow 2 Digital Display – це компактний, стильний і багатофункціональний пристрій для зарядки гаджетів у будь-якій ситуації. З ємністю 20000 мАг, підтримкою швидкої зарядки до 20 Вт і унікальним вбудованим кабелем USB-C, який підходить як для зарядки пристроїв, так і для підзарядки самого павербанка, цей аксесуар стане ідеальним супутником для активних користувачів. Чорний матовий корпус із текстурою, стійкою до відбитків пальців, і цифровий LED-дисплей забезпечують елегантний вигляд і зручність. Компактні розміри та вага 271 г роблять його зручним для подорожей, роботи чи прогулянок.
Універсальний вбудований кабель USB-C
Головною особливістю Baseus Bipow 2 є вбудований кабель USB-C, який підтримує як зарядку підключених пристроїв, так і підзарядку самого павербанка. Це усуває потребу носити з собою додаткові кабелі, роблячи пристрій надзвичайно зручним для використання в дорозі, на прогулянці чи в подорожі. Кабель надійно фіксується в корпусі, що запобігає його пошкодженню.
Швидка зарядка та сумісність
Завдяки підтримці потужності до 20 Вт павербанк швидко заряджає пристрої, зокрема iPhone (до 50% за 30 хвилин), Samsung, Xiaomi та інші. Інтелектуальна система адаптує напругу до пристрою, забезпечуючи безпечну й ефективну зарядку. Сумісність із iOS, Android і WindowsPhone робить його універсальним.
Багатопортовість
Павербанк оснащений одним портом USB-A, одним портом USB-C і вбудованим кабелем USB-C, що дозволяє одночасно заряджати до трьох пристроїв. Порт USB-C також використовується для підзарядки павербанка, забезпечуючи гнучкість.
Цифровий дисплей
LED-дисплей у реальному часі показує рівень заряду у відсотках, дозволяючи легко контролювати стан батареї та планувати використання.
Міцний і ергономічний дизайн
Матовий пластиковий корпус із текстурною поверхнею стійкий до відбитків пальців, подряпин і ковзання. Компактні розміри (147.3 x 73.3 x 31.3 мм) і вага 460г роблять його зручним для перенесення, а відповідність стандартам авіаперевезень дозволяє брати пристрій у літак.
Безпека
Baseus Bipow 2 оснащений 9 рівнями захисту, зокрема від перезаряду, перегріву, короткого замикання та перевантаження струмом. Датчики температури NTC запобігають перегріву, а інтелектуальна система подовжує термін служби підключених пристроїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Особливості | Швидка зарядка, Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |