599 ₴
Відправка з 28 квітня 2026









Утримувач Hoco CA121 дозволить комфортно розмістити планшет пасажиру на задньому сидінні, звільнити руки під час перегляду відео на планшеті чи смартфоні. Простий принцип розміщення максимально зручний для авто, що сидять на задньому сидінні. Установка тримача не заважає регулюванню підголовника, тому не завдасть ніяких незручностей сидячому попереду. підходить для смартфонів та планшетів, діагоналлю до 12.9''. Клямка щільно фіксує тримач на підставі підголовника, а продумана конструкція дозволяє найбільш комфортно розташувати гаджет.
Скрасить довгу поїздку
USAMS US-ZJ068 допоможе закріпити смартфон або планшет на звороті автомобільного сидіння, щоб пасажири, які сидять ззаду, могли розважитись переглядом фільмів та відео в дорозі.
Зручний огляд
Гаджет знаходиться близько до рівня очей, тому перегляд не втомлює шию. Положення пристрою регулюється на 360° для вибору орієнтації екрана, а руки залишаються вільними. Кут нахилу пристрою також можна налаштувати на свій розсуд.
Захисні властивості
Підставка USAMS US-ZJ068 не залишає подряпин або інших слідів як на пристрої, так і на автомобілі. Спеціальний пластик стійкі до подряпин та механічних пошкоджень, що гарантує тривалий термін служби власника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Автомобільне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Для пристроїв | Motorola, Apple, Asus, HTC, Xiaomi, Nokia, HP, Garmin, Fly, Prestigio, Sony, Sony Ericsson, Vertu, Huawei, Samsung, Lenovo |
| Довжина захоплення | 235 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Розбірна |
| Кріплення | На підголівник |
| Кут обертання | 360 град. |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Під розмір пристрою | 12.9 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип тримача | Універсальний |
| Тримач/підставка для | Планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Місце встановлення | Підголовник |