429 ₴
Відправка з 30 квітня 2026




Зарядний пристрій Hoco with LED Z35A 3USB, 2.4A - це компактний аксесуар для підзарядки та роботи будь-яких мобільних пристроїв під час поїздок та подорожей. Даний адаптер є ще й подовжувачем для роз'єму прикурювача, він має довгий кабель, завдяки якому пасажири, що знаходяться на задньому сидінні з легкістю і комфортом, зможуть підзарядити свої гаджети. Особливістю є наявність трьох роз'ємів USB, які дозволяють одночасно заряджати кілька гаджета.
Адаптер Hoco with LED Z35A 3USB, 2.4A має стабільний показник потужності, максимальна вихідна потужність одного з портів 2.4А забезпечує швидку зарядку підключених пристроїв. Також зарядка оснащена електронними компонентами для захисту від короткого замикання, перенапруги та перевантаження по струму, що робить його використання абсолютно безпечним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Для пристроїв | Apple, ViewSonic, Vertu, Motorola, Nokia, Zopo, GoClever, Asus, HP, HTC, Xiaomi, Sony, Prestigio, Sony Ericsson, Fly, Samsung |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Колір | Сірий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Підключення пристрою | 3 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM трансмітер | Немає |
| USB для зарядки | 3USB |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Гніздо для прикуревателя/АЗУ |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Показник заряду | LED Індикатор |
| Сила струму (А) | 2.4 A |