Високоємний зовнішній акумулятор Borofone BT32 10000 mAh - це новинка для всіляких мобільних пристроїв, призначений для зарядки мобільних телефонів, планшетів, навушників, блютуз колонок та ін при використанні в подорожі, в поході, в поїздці, на так. Цей оригінальний Power Bank, як і інші, підходить для зарядки величезної кількості гаджетів, але має суттєву перевагу - оптимальну ємність 10000 міліампер годин при мінімальних розмірах (всього товщина 17 мм). Наявність LED індикатора проінформує Вас про заряд, що залишився.
Для зручності передбачено відразу два виходи USB, які можна використовувати як окремо, так і одночасно, що дозволить заощадити час. Зарядка самого пристрою BOROFONE BT32 Precious можлива за допомогою портів Micro-USB, Lightning і Type-C, що дуже зручно для власників пристроїв будь-якої фірми.
Портативний зарядний пристрій BOROFONE BT32 Precious має досить компактні розміри і відбиває реальну ємність вага, пристрій зручно для його транспортування в сумці або рюкзаку. Поверхня зовнішнього акумулятора має приємну антиковзну текстуру. Портативне ЗУ BOROFONE BT32 Precious - це незамінний помічник під час тривалих подорожей, з потужним акумулятором, який здатний заряджати до 2-х пристроїв одночасно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Протиударний корпус |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 241 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для зарядки | 2USB |
| Швидка зарядка QC|PD | Немає |
| Доп. роз'єми | Type-c/lightning |
| Ємність | 10000mAh |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Micro USB |
| Показник заряду | Індикатор |
| Сила струму (А) | 2A |
| Колір | white |