Powerbank BASEUS Mini S Digital Display - павербанк або зовнішній акумулятор з ємністю 10000 mAh і потужністю 15 Вт. Повербанк мініатюрного розміру із високою ємністю. Модель отримала можливість зарядки відразу від двох типів роз'ємів: USB-C (Type-C) і lightning (Apple техніка), вихідний інтерфейс представлений портом USB Type A або Type-С, а також кабелем-ремінцем з роз'ємом Lightning. Сила струму на ньому досягає 3 А при 5 В. Зовнішній акумулятор має стильний дизайн.
Дизайн
Power Bank Baseus Mini S PPXF-B01 має класичний дизайн, оснащений LED-дисплеєм, який показує заряд, що залишився у відсотковому співвідношенні. Легкий та компактний, він має всі необхідні характеристики, щоб стати гарним компаньйоном у Ваших подорожах.
Унікальність
Baseus Mini S PPXF-E09 має дуже компактні розміри, що робить його дуже практичним. Він займає дуже мало місця в сумці або портфелі, його зручно навіть носити в кишені, оскільки його розмір 10 на 6,5 см. Ще однією перевагою є вбудований кабель Lightning, що дозволяє Вам не брати з собою інші кабелі. У power bank реалізовано рішення з ремінцем, який одночасно є зарядним кабелем з роз'ємом Lightning для зарядки техніки Apple. Роз'єм ремінця-кабелю при необхідності ховається в корпус.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | С дисплеем |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 202 г |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Повербанк |
| Вхідні інтерфейси | Lightning, Micro-USB, USB Type C |
| Вихід USB1 | 2.1 А |
| Вихід USB2 | 3 A |
| Вихідні інтерфейси | Lightning, USB Type A, USB Type C |
| Гарантія | 3 місяці |
| Ємність | 10000mAh |
| Заряджається від | USB: USB |
| Кількість USB виходів | 2 |
| Призначення | Для планшетів | Для смарт-годинника та браслетів | Для телефонів |
| Одночасно заряджаються пристроїв | 2 |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Функції зарядки | Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0 |