349 ₴









Мережева зарядка HOCO Rapido C80A – це потужний зарядний пристрій від надійної компанії. Конструкція із двома роз'ємами Type-C та USB може спростити повсякденне життя, поповнюючи заряд двох різних апаратів одночасно. Пристрій здатний швидко заряджати смартфони і планшети, адже він має потужність 20W.
Розмір зарядного апарата є максимально компактним, його легко можна взяти з собою на прогулянку або роботу. Аксесуар невеликого розміру, тому його зручно тримати в сумці, рюкзаку або навіть у кишені.
Пристрій відповідає всім стандартам, тому має вбудований захист від раптової напруги та замикань. При виготовленні апарату використовувалися спеціальні вогнетривкі матеріали, що робить цей аксесуар максимально безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для зарядки | 1USB |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Показник заряду | Індикатор |
| Сила струму (А) | 3.1 A |