799 ₴










FM-передавач - це предмет, який ви повинні взяти з собою, якщо ви збираєтеся в подорож. Тим більше, що він також є швидким зарядним пристроєм, схожим на цей продукт. Ви можете одночасно заряджати два пристрої з USB-портів та слухати MP3-треки, надіслані зі смартфона через Bluetooth. Це невеликий, але універсальний пристрій живиться від розетки прикурювача. Він може поміститися у будь-якій автомобільній коробці, щоб ви могли оснастити їм свій автомобіль. Передавач сумісний із будь-яким обладнанням, що підтримує Bluetooth. Зручні функціональні клавіші та великий екран роблять використання дуже простим та інтуїтивно зрозумілим.
Програвання музики
Пристрій оснащений FM-передавачем, який дозволяє відтворювати музику з вашого смартфона, USB-накопичувача або TF-карти на аудіосистемі вашої машини. Виберіть вільну радіочастоту та виставте таку ж на пристрої. Оснащений кнопками та регулятором. Дозволяє легко та швидко перемикати пісні, змінювати мову, регулювати гучність за допомогою регулятора, ставити на паузу та на програвання, не відволікаючись від керування автомобілем.
Управління викликами
Відповідайте на дзвінки швидко та зручно завдяки вбудованому у пристрій мікрофону та кнопки керування викликами.
Функція усунення перешкод
Технологія обробки звуку DSP допомагає знизити рівень навколишнього шуму і зберегти чіткість голосу, що передається.
Захисні властивості
У зарядний пристрій вбудована 9-рівнева система захисту, яка оберігає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезаряджання.
Швидка зарядка двох пристроїв одночасно
Завдяки зарядному пристрої, що живиться від розетки прикурювача, можна одночасно заряджати два пристрої, що живляться від USB-порту. Ви також можете слухати музику та одночасно подавати харчування на свій смартфон, планшет, GPS-пристрій та інше обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM трансмітер | Да |
| USB для зарядки | 2USB |
| USB-інтерфейс | Да |
| Швидка зарядка QC|PD | Немає |
| Вага | 38 |
| Дисплей | Да |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Підтримка iPod | Да |
| Показник заряду | LCD Display |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| Підтримувані формати | FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Сила струму (А) | 3.4 A |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Тип | Автомобільний |
| Колір | Black |