549 ₴







Автомобільна зарядка для телефонів Baseus Digital Display 24W 2USB 4.8A – це компактний, елегантний, інноваційний та стильний девайс з дисплеєм та двома USB портами, що працюють одночасно, які допоможуть Вам швидко заряджати найрізноманітніші девайси в дорозі в автомобілі.
Розумна зарядка автомобіля з дисплеєм, який відображає вольтаж акумулятора в даний момент. Компактний гаджет оснащений 2 USB портами із загальним вихідним струмом 24W/4.8A. Ідеально підходить для заряджання акумуляторів мобільних пристроїв, таких як смартфони або планшети.
Зарядка під контролем - завдяки дисплею зарядної напруги, аксесуар показує напругу, яку він отримує від автомобільного акумулятора, що допоможе швидше виявити проблему з ним. Вам також не потрібно перемикати нічого.
Первинна діагностика акумулятора - гаджет також відображає напругу, яку він отримує від автомобільного акумулятора. Під час запуску автомобіля значення має бути від 13.3V до 14.8V. При зарядженні нормальна напруга варіюється від 12V до 13.2V, але якщо вона нижча за 12V, варто перевірити стан акумулятора.
2 пристрої одночасно - 2 порти дозволяють підключити і, таким чином, відновити енергію 2 пристроїв одночасно! Вам не потрібно чекати, поки заряджання першого пристрою закінчиться, перш ніж підключити другий.
Високоякісні матеріали - виготовлений із поєднання вогнестійких та міцних матеріалів: PC та ABS. Стійкий до падінь та надмірного нагрівання.
Подвійний розумний чіп - аксесуар має 2 незалежні системи розумного управління, кожна з яких відповідає за один з портів. Завдяки цьому рішенню, продуктивність зарядного пристрою завжди на найвищому рівні, навіть при великому навантаженні та використанні 2 роз'ємів одночасно. Ці чіпи також підбирають оптимальну напругу для конкретного обладнання, і тому пристрій отримає рівно стільки струму, скільки йому потрібно для відновлення за мінімально можливий час. Без ризику пошкодження акумулятора.
6 рівнів захисту - від перезарядки, розрядки, перевищення напруги, перегріву, перевищення струму і короткого замикання. Повний захист як для вашого аксесуара, так і телефону.
Стабільність у будь-який час і в будь-якому місці - протиковзні вкладки з обох боків зарядного пристрою гарантують стабільність аксесуару навіть на нерівних дорогах. Вам не потрібно турбуватися, що при великому ударі обладнання раптово вискочить із гнізда.
Широка сумісність - гаджет сумісний зі стандартними гніздами для прикурювача, які зустрічаються в 99% найпопулярніших моделей автомобілів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Сірий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM трансмітер | Немає |
| USB для зарядки | 2USB |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Показник заряду | LCD Display |
| Сила струму (А) | 4.8 A |